Inter rutinski do nove pobede, poraz Fiorentine, Vulić se povredio

U terminu od 15:00 odigrane su tri utakmice 24. kola italijanske Serije A. EPA-EFE/MATTEO BAZZI Lider na tabeli Inter savladao je na "Đuzepe Meaci" Đenou sa 3:0 (1:0). Inter sada ima 7 bodova više od drugoplasiranog Milana. Poveli su već u prvom minutu, kada je Lukaku zatresao mrežu na asistenciju Lautara Martinesa. Prednost je duplirao Mateo Darmijan u 69. minutu, na asistenciju Lukakua, da bi tačku na meč stavio Aleksis Sančes u 80. minutu. Udineze je kao domaćin savladao Fiorentinu sa 1:0 (0:0). Jedini gol na meču postigao je Ilija Nestoroski u 86. minutu. Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali su ceo meč. Kaljari je kao gost savladao Krotone rezultatom 2:0 (0:0). Strelci su bili Pavoleti u 56. i Žoao Pedro u 60. minutu iz pena...

Izvor: Poznati