Tadić u 92. minutu doneo bod Ajaksu u derbiju

PSV i Ajaks odigrali su 1:1 (1:0), u meču 25. kola holandske Eredivizije. EPA-EFE/MAURICE VAN STEEN Ajaks je prekinuo pobedonosni niz, ali je održao pet bodova razlike u odnosu na PSV. Srpski reprezentativac Dušan Tadić bio je junak "kopljanika". PSV je poveo u 39. minutu preko Erana Zahavija, koji igra fantastično od kada je stigao u Ajndhoven. Domaćin je bio bolji tokom većeg dela meča i u 79. minutu im je poništen gol posle gledanja snimka, kada je delovalo da su rešili utakmicu i upisali tri boda. I onda u 90. minutu, Denzel Damfris igra rukom u kaznenom prostoru i sudija je dosudio penal za Ajaks. Dva minuta kasnije realizovao ga je Tadić i doneo bod svojoj ekipi. Standings provided by SofaScore LiveScore Pratite nas na n...

Izvor: Poznati