Slavlje Betisa, Alkaser promašio penal za pobedu žute podmornice!

Fudbaleri Betisa ostvarili su pobedu u meču 19. kola u La Ligi pošto su na svom terenu savladali Seltu sa 2:1 (2:1). Foto: EPA-EFE/Jose Manuel Vidal U istom terminu Viljareal i Granada odigrali su nerešeno, 2:2 (1:1).Betisu je ovo bila osma pobeda u sezoni čime su stigli i do osme pozicije na tabeli sa ukupno 26 bodova, dok je Selta stigla do trećeg utastopnog poraza, osmog ukupno. Ekipa iz Sevilje je morala da juri zaostatak pošto je Selta prva stigla do prednosti. Igrao se 15. minut kada je Santi Mina zatresao mrežu Žoela Roblesa. Deset minuta kasnije, Betis je izjednačio, a strelac prvog od svoja dva gola na meču bio je Serhio Kanales. On je minut pre odlaska na odmor uspeo još jednom da savlada gostujućeg golmana za konačnih 2:1.Foto: Profimedia Na meču Viljareala i ...