Konačno slavlje Mihajlovića i Bolonje, pobedili posle mesec i po dana

Fudbaleri Bolonje zabeležili su pobedu nad Veronom od 1:0 (1:0) u utakmici 18. kola Serije A. Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI Tako su izabranici Siniše Mihajlovića konačno prekinuli seriju od osam mečeva bez poraza. Imali su pet remija i tri poraza i poslednji put su tri boda osvojili još 29. novembra protiv Krotonea.I ovog puta slavili su istim rezultataom, a strelac tog jedinog gola na susretu bio je Rikardo Orsolini iz jedanaesterca u 19. minutu. Prethodno je golman Verone Marko Silvestri nepropisno zaustavio Roberta Sorijana u gol šansi. Orsolini je loptu poslao u levu, a golmana u drugu stranu i tako je Bolonja stigla do bodova. Bio je to meč bez previše šansi, a gosti su mogli do izjednačenja u 63. minutu kada je Nikola Kalinić bio u pril...