Skener B92.net: Katai se igrao, Ben pogađao – Zvezda protutnjala

Fudbaleri Crvene zvezde ostavili su odličan utisak u drugom kolu grupne faze Lige Evrope. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto © Bilo je padova u igri, ali sveukupno crveno-beli odigrali su na nivou zabeležili ubedljivu pobedu – 5:1.Briljirao je Aleksandar Katai, a sjajni su bili Ivanić, Ben, Gajić... Crveno-beli na skeneru B92.net: foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto © Milan Borjan – Golman Crvene zvezde nije mnogo posla u prvom poluvremenu. Kod gola nije mogao mnogo. Najveća pretnja mu je bila posle prekida i baš posle jednog takvog imao je sjajnu intervenciju. Sprečio je Liberec da sredinom drugog poluvremena smanji na 3:2. Milan Gajić – Dobra utakmica Gajića koja je krunisana pogotkom. Zvezda nije mnogo napadala po desnom...

Izvor: SETimes