Selta se izvukla protiv Levantea

Fudbaleri Levantea i Selte odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva. EPA-EFE/DOMENECH CASTELLO Levante je poveo u 48. minutu golom Rodžera Martija, a izjednačio je Serhio Kareira u 52. minutu. U drugom minutu nadoknade vremena gol je postigao igrač Levantea Danijel Gomes, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. Selta je prekinula niz od tri poraza i sa šest bodova zauzima 17. mesto na tabeli. Levante je pretposlednji sa četiri boda, ali i utakmicom manje. LaLiga, 7. kolo: Levante – Selta 1:1 (0:0) Marti 48 – Gomes 90+2 petak: Elče – Valensija 2:1 (2:0) Đozan 19, Fidel 37 – Lato 74 subota: Barselona – Real Madrid 1:3 (1:1) Fati 8 – Valverde 5, Ramos 63 (p)...

Izvor: Poznati