Komična reakcija Ivanovića umalo koštala VBA poraza VIDEO

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u pretposlednjoj utakmici 6. kola Premijer lige. Photo by Glyn Kirk - Pool/Getty Images Ceo meč za tim Slavena Bilića odigrao je Branislav Ivanović koji je bio i jedan od glavnih krivaca za primljen gol gostiju.U 40. minutu je veoma loše reagovao i komičnom reakcijom doprineo autogolu Livermora. Zapravo, napucao ga je na dva metra od gola i lopta je nekako odsela u mreži. Nesvakidašnje panična reakcija za tako iskusnog fudbalera. Brajton je i pre toga imao nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu i zasluženo je vodio. Ipak, gosti su u nastavku krenuli nešto otvorenije i prvi je Pereira zapretio golmanu domaćih. Zatim je i Krovinović dobro šutirao, a Pereira u 76. minutu prelepim udarcem pogodio spoljn...