Ko bi rekao – Žota skokom doneo preokret Liverulu VIDEO

Aktuelni šampion Engleske savladao je Šefild junajted rezultatom 2:1 (1:1) u meču 6. kola Premijer lige. Photo by Peter Byrne - Pool/Getty Images "Crveni" su do bodova na "Enfildu" došli posle preokreta jer su prvi udarac zadali gosti.Bilo je to već u 13. minutu kada je sudija Majk Din procenio da je start Fabinja bio na liniji kaznenog prostora, te pokazao na "belu tačku". Najstrožu kaznu je izveo Sander Berž i matirao Edersona. Liverpul je u život vratio Roberto Firmino u 41. minutu. Sadio Mane je šutirao, golman odbio loptu, a Brazilac je sproveo u praznu mrežu. Bio je to njegov prvi gol u sezoni. Trenutan odluke videli smo u 64. minutu kada je Diogo Žota izrastao u junaka. Na nesvakidašnji način za njega, glavom u vazdušnom duelu, doneo je preokre...