Marsej prekinuo loš niz, Radonjiću ni minut

Fudbaleri Olimpika iz Marseja pobedili su na Velodromu ekipu Bordoa 3:1 u utakmici 7. kola Lige 1. EPA-EFE/Guillaume Horcajuelo Slavni francuski klub prekinuo je lošu seriju od četiri meča bez pobede i to tri utakmice na svom terenu. Sada Olimpik nije imao problema, iako je Florijan Tovan u 14. minutu promašio penal, a devet ranije doveo svoj tim u vođstvo. U drugom poluvremenu pogodili su još Džordan Amavi, baš na asistenciju Tovana, uz autogol defanzivca Bordoa Pabla. U samom finišu gosti su uspeli samo da ublaže poraz preko Džoša Maje. Srpski reprezentativac iz Olimpika Nemanja Radonjić nije dobio šansu sa klupe. Liga 1, 7. kolo: Rems – Lorijen 1:3 (1:0)Kasama 15 – Hamel 61, Visa 65p, Mofi 80 Marsej – Bordo 3:1 (1:0) Tovan 5, A...