Barselona prati Real – Hetafe kao Kadis! VIDEO

Redak, baš redak je vikend u kojem poraze dožive Real Madrid i Barselona. EPA-EFE/Rodrigo Jimenez Nakon što je Real izgubio od Kadisa u Madridu (1:0), Barselona je istim rezultatom poražena u predgrađu od Hetafea. Trijumf ekipi Nemanje Maksimovića (igrao do 95. minuta) doneo je iz penala Đaime Mata na startu drugog poluvremena. Svemu je prethodio prekršaj Frenkija De Jonga u kaznenom prostoru Barselone... Katalonski tim potpuno je podbacio, toliko da nije uspeo da ga razdrma gol zaostatka. Čak je i Hetafe bio bliži da duplira razliku, pogodio je prečku, ali na kraju sigurno neće žaliti. Lionel Mesi je bio potpuno "nevidljiv" i to dovoljno govori o gostovanju Barselone u predgrađu prestonice Španije. LaLiga, 6. kolo Rea...