Jović nije iskoristio svoje šanse – zamenio ga Vinisijus i doneo pobedu Realu VIDEO

Real Madrid savladao je Valjadolid u meču četvrtog kola španske LaLige – 1:0 (0:0). Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images Srpski reprezentativac Luka Jović ponovo je dobio šansu od početka, u tandemu sa Benzemom. Igrao je do 58. minuta, kada ga je zamenio Vinisijus Žunior, što će se ispostaviti kao ključni trenutak utakmice. Real se dosta mučio u utakmici sa Valjadolidom. U prvom poluvremenu su bili bezidejni i ništa nisu mogli protiv dobro postavljenih gostiju, a razigrali su se u drugom poluvremenu. Luka Jović imao je fantastičnu priliku na startu drugog poluvremena, kada je gađao glavom u 48. minutu, ali mu je Himenes odlično odbranio udarac. Na drugoj strani smo sličnu situaciju videli kada je Kurtoa odbranio šut Vajsmana posle nekolik...