Dominantna pobeda Barselone

Fudbaleri Barselone su rezultatom 4:0 pobedili Viljareal u utakmici trećeg kola španske LaLige. Photo by David Ramos/Getty Images Barse se nakon pauze u prva dva kola na najbolji način vratila fudbalskim obavezama i sa 4:0 prosto pregazila ekipu Viljareala.Zanimljivo, Barsa je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, kada su postigli sva četiri gola. Ansu Fati je bio vrlo lepo raspoložen i već u 15. minutu postigao svoj prvi pogodak na utakmici. Samo četiri minuta kasnije, Fati postiže svoj drugi pogodak na utakmici i Barsa je imala prednost od 2:0, a nije se igralo ni 20 minuta fudbala na Nou Kampu. Barselona je negde u 33. minutu utakmice dobila jedanaesterac, koji je iskreno rečeno bio sumnjiv, jer je Ansu Fati isuviše lako pao, a sudij...

Izvor: Poznati