Juventus sa igračem manje remizirao sa Romom

Fudbaleri Juventusa odigrali su 2:2 sa Romom na gostovanju u drugom kolu Serije A. Roma je u ovoj utakmici ima prednost u dva navrata, a poveli su po prvi put već u 31. minutu kada im je dosuđen jedanaesterac zbog igranja rukom.Veretut je preuzeo odgovornost izvođenja tog penala i pretvorio ga je u gol za vođstvo od 1:0, a evo kako je to izgledalo. Malo je falilo da Šćešnji odbrani penal, ali je lopta od stative završila u mreži. Juventus je uspeo da dođe do izjednačenja, takođe preko jedanaesterca, a njega je u gol pretvorio jedan od najboljih igrača svih vremena, Kristijano Ronaldo u 44. minutu utakmice. Ipak, Veretut je do kraja prvog dela utakmice uspeo da se po drugi put upiše u strelce, a to je učinio posle kontra napada koji je usledio nakon...