Dmitrović primio dva gola, Eibar ponovo izgubio VIDEO

Fudbaleri Eibara poraženi su kod kuće od Atletik Bilbaa u trećem kolu španske LaLige – 1:2 (0:1). Photo by Fran Santiago/Getty Images Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović od starta je bio među stativama, ali je primio dva gola. Imao je i tri odbrane. Prvi gol Dmitrović je primio u 41. minutu. Unai Lopes dobio je loptu sa leve strane, namestio se na ivici šesnaesterca, šutirao potpuno neometano i pogodio donji levi ugao gola Marka Dmitrovića. Na ovoj utakmici se skoro više gledao snimak kraj terena i više su reagovale sudije u VAR sobi nego što se aktivno igrao fudbal. Sudije su proverile da li je bilo ofsajda u začetku ove akcije, pa je posle gledanja snimka utvrđeno da je gol regularan. Eibar je u 48. minutu izjednačio. Garsija Kike pogodio je g...