Everton sa vrha posmatra ostatak Premijer lige VIDEO

Fudbaleri Evertona upisali su treći trijumf iz isto toliko odigranih utakmica u novoj sezoni Premijer lige. Photo by Bradley Collyer - Pool/Getty Images U trećem kolu izabranici Karla Ančelotija savladali su Kristal Palas u Londonu rezultatom 2:1 (2:1).Sve vredno pomena u ovoj utakmici desilo se u prvom poluvremenu, kada su postignuti i svi golovi. Prvi je pao već u 10. minutu, a strelac je bio ponovo Dominik Kalvert-Luin. Napadač "karamela" dao je već peti gol u trećoj utakmici ove sezone. Izjednačenje je stiglo u 26. minutu. Visoko je skočio Čeiku Kujate i zakucao loptu u mrežu Džordana Pikforda. U 40. minutu, ispostavilo se, videli smo momenat odluke. Žoel Vard je široko postavio ruke i lopta ga je pogodila u levu šaku. Sudija Kevin Frend je pogledao V...