Lil preuzeo prvo mesto VIDEO

Fudbaleri Lila savladali su Nant u meču 5. kola francuske Lige 1 – 2:0 (1:0). EPA-EFE/Guillaume Horcajuelo Gledali smo jedan tradicionalno tvrd meč francuskih ekipa. Lil je u svom stilu slavio kod kuće. Golman Nanta Lafont se istakao u prvom poluvremenu. Mladi golman iz Burkine Faso branio je udarce Buraka Jilmaza i Arauha, a na kraju ga je matirao njegov igrač. Posle jednog udarca Dejvida, Paloa je želeo da izblokira šut, ali je skrenuo loptu u svoju mrežu u 43. minutu. U nastavku se istakao golman Lila Majk Manjan. Imao je tri odbrane i sprečio "kanarince" da dođu do boda. Na drugoj strani, svoje šanse nije iskoristio Bamba. Lil je pobedu overio u 87. minutu, kada je sa bele tačke pogodio Liga 1, 5. kolo Lil – Nan...