Kamara odmenio Mitrovića, Fulam u osmini finala Liga kupa

Fulam se pobedom nad Šefild Venzdejem plasirao u osminu finala Liga kupa – 2:0 (1:0). Photo by Paul Childs-Getty Images Srpski reprezentativac i najbolji strelac Fulama Aleksandar Mitrović nije igrao na ovom meču. Prošlogodišnji najbolji strelac Čempionšipa nije bio ni u protokolu. Zamenio ga je Kamara u samom vrhu napada i postigao je vodeći pogodak u 9. minutu. Prednost je duplirao Rid u 32. minutu. Fulam će u osmini finala igrati protiv Brentforda. Još dva premijerligaša i jedan drugoligaš plasirali su se u osminu finala. Barnli je kao gost savladao Milvol (2:0) golovima Braunhila u 45. i Vidre u 93. minutu, dok je Brajton takođe u gostima savladao Preston (2:0). "Galebove" su u osminu finala odveli Jahanbaš golom u 57. minut...