Lester kroz goleadu do novih bodova VIDEO

Fudbaleri Lestera savladali su Barnli u drugoj rundi Premijer lige. Videli smo goleadu i pobedu "lisica" rezultatom 4:2 (1:1). Photo by Peter Powell - Pool/Getty Images Tim Brendana Rodžersa je tako zadržao maksimalan učinak, dok je Barnli upisao i drugi poraz. Ipak, prvi su do prednosti u ovom meču došli gosti, koji su u 10. minutu poveli golom Vuda. Isto toliko minuta bilo je potrebno Lesteru da odgovori. Asistent je bio Kastanj, a strelac Barns za 1:1. Potpuni preokret Lesterom autogolom je doneo Piters u 50. minutu, a samo 10 minuta kasnije je Džastin duplirao vođstvo. Neizvesnost u finiš susreta unosi Dan golom u 73. minutu, ali je to bilo kratkog daha. Prat je pet minuta kasnije postavio konačnih 4:2 i obezbedio trijumf Lesteru. Premijer liga, 2. kolo Nedelja Sautempton...