Bez balkanskih timova u LŠ – ispao i Dinamo Zagreb VIDEO

Hrvatski šampion Dinamo iz Zagreba ove sezone neće igrati grupnu fazu Lige šampiona. EPA-EFE/Szilard Koszticsak HUNGARY OUT Dinamo je kao gost poražen u trećem kolu kvalifikacija od mađarskog Ferencvaroša – 2:1 (1:1). Tim iz Zagreba će preko plej-ofa pokušati da se domogne makar Lige Evrope. Već u drugom minutu Mađari dolaze do prednosti. Sa leve strane je dobro ubacio Nguen, a Lovrenšic je smestio loptu u mrežu već u prvoj akciji na utakmici. Dinamo je do izjednačenja stigao u 23. minutu. Posle kornera Dinama, krilni napadač Mirto Uzuni je postigao autogol, pošto je poslao loptu glavom u svoju mrežu. Uzuni je u 34. minutu mogao da se iskupi, ali je Livaković dobro odbranio njegov udarac. Na drugoj strani, Dibuš je odbranio sjajne udarce Petra S...

Izvor: Poznati