Omonija remizirala pred Zvezdu – golman igrač utakmice VIDEO

Fudbaleri Omonije remizirali su sa Anortozisom 1:1 uoči duela sa Crvenom zvezdom u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Prvak Kipra je poveo na gostovanju kod velikog rivala preko Kalija Senea u 15. minutu. Međutim, u poslednjem minutu prvog poluvremena Papulis je napravio penal, a siguran sa bele tačke bio je Okrijašvili. Omonija je na ovom meču bila u podređenom položaju, Anortozis je imao sedam šuteva više (13-6), a gosti su samo tri puta direktno zapretili golmanu domaćina. Goste je poraza spasao golman Fabijano iz Brazila koji je imao pet intervencija. Startnih 11 Omonije: Fabijano – Kusulos, Lang, Lecjaks, Liftner – Boteak, Tijago Santoš, Gomes (k), Mavrijas – Papulis, Kali Sene U drugom poluvremenu ušli su Asante, Duriš i Vitor Gomeš umesto Papuli...