Rutinske pobede Monpeljea i Sent Etjena VIDEO

Monpelje i Sent Etjen ostvarili su pobede u trećem kolu francuske Lige 1. Photo by Patrick Smith/Getty Images Monpelje je kao domaćin savladao Nicu – 3:1 (1:0). Vodeći gol postigao je Labord u 10. minutu. Delor mu je odlično spustio loptu glavom, a Labord volej udarcem smešta loptu u mrežu. Prednost je duplirao Kongre, sjajnim udarcem glavom u 50. minutu posle centaršuta Savanijea. Kongre je drugi gol na utakmici postigao u 64. minutu, pošto je smestio odbitak u mrežu. Počasni pogodak za Nicu postigao je u 69. minutu. Sent Etjen je kao domaćin savladao Strazbur – 2:0 (0:0). Golove su postizali Buanga u 57. minutu iz penala i Kamara u 82. minutu. Liga 1, treće kolo: Bordo – Lion 0:0 Monpelje – Nica 3:1 (1:0) L...