Jokić nije forsirao – rezerve Denvera umalo šokirale Lejkerse

Košarkaši Denver Nagetsa izgubili su od Los Anđeles Lejkersa 124:121. Photo by Ashley Landis-Pool/Getty Images Koš za pobedu u poslednjim sekundama utakmice postigao je Kajl Kuzma ubacivši trojku pri rezultatu 121:121.Srpski košarkaš Nikola Jokić, zajedno sa ostalim starterima, proveo je na terenu tri i po četvrtine i u poslednjoj nije igrao, te su šansu imali igrači s klupe. Foto: SofaScore Rezerve Denvera pružile su odličan otpor prvom timu Lejkersa i na kraju su umalo iznenadili Lebrona Džejmsa i ekipu. Na dva minuta do kraja imali su +5 (119:114), međutim prvoplasirana ekipa Zapada uspela je da preokrene. Jokić nije mnogo forsirao i za 25 minuta na terenu ostvario je učinak od 12 poena, četiri asistencije i jednog skoka, uz...