Hjuston pregazio Sakramento, Bogdanović brojao do 13

Košarkaši Hjuston Roketsa su rezultatom 129:112 pobedili Sakramento Kingse u noći između nedelje i ponedeljka. Photo by Ashley Landis-Pool/Getty Images Sakramento Kingsi su se već oprostili od doigravanja, a sada su ih dotukli i košarkaši Hjuston Roketsa.Srpski reprezentativci odigrali su solidne partije, Bogdan Bogdanović je imao 13 poena, 8 asistencija i 5 skokova, dok je Nemanja Bjelica bio nešto skromniji i za 3 minuta postigao 2 poena i uhvatio 1 skok. Kingsi su bili ravnopravan protivnik samo u prvom poluvremenu, ali su izabranici Luka Voltona dobro odigrali jedino prvu četvrtinu, u kojoj su ubacili čak 36 poena i limitirali Hjuston na 23. Prve poene za Kingse je postigao upravo Bogdan Bogdanović, a poslednji koš u prvom kvartalu ubacio je Nemanja Bjelica...

Izvor: Poznati