Lilard tragičar, Nurkić na korak do tripl-dabla! VIDEO

Košarkaši Los Anđeles Klipersa su pobedili Portland Trejlblejzerse rezultatom 122:117. Photo by Kim Klement-Pool/Getty Images) Portlandu je ovo bio drugi poraz u petom meču, dok su Klipersi ostvarili treću pobedu.Trejlbelzersi su imali šansu da dođu do veoma bitne pobede u borbi za plej-of, ali su Klipersi bili bolji posle dosta neizvesne završnice. U prvoj četvrtini viđena je egal na veliki broj poena (37:34), a Portland je bolje završio poluvreme i na pauzu otišao sa malom prednošću. Klipersi, kojima je nedostajao Kavaj Lenard, su se dobro držali i konstnatno bili "blizu" Portlanda. U četvrtoj četvrtini je viđena prava "rezultatska klackalica", a u poslednji minut se ušlo u potpunom egalu. Demijan Lilard je položio loptu u koš...