Zvezda predstavila treće pojačanje: Volden i zvanično zamenio crno-beli dres crveno-belim

Zvezda predstavila treće pojačanje: Volden i zvanično zamenio crno-beli dres crveno-belim

Košarkaški klub Crvena zvezda prestavio je treće pojačanje za narednu sezonu, doskorašnjeg igrača Partizana, Korija Voldena

Dosadašnji košarkaš Partizana Amerikanac Kori Volden potpisao je dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštili su večeras crveno-beli. Zvezda je izrazila zadovoljstvo dolaskom Voldena, za koga je navela da je igrajući za Partizan bio jedan od najzapaženijih igrača Evrokupa do prekida sezone."I još jedan dokaz da je naš klub prepoznat kao prava sredina za dalji napredak mnogih igrača, predstavlja činjenica, da je osim plate koja je za klub ekonomski izuzetno isplativa za igrača tog kvaliteta, Kori Volden samostalno platio obeštećenje kako bi potpisao ugovor sa našim klubom", navodi se u saop...
Pročitajte čitavu vest na Novosti