UŽIVO, VIDEO! Fulam - Brentford (0:0), Mitrović sa klupe posmatra najskupli meč NA SVETU!

Fudbaleri Fulama i Brentforda na stadionu Vembli u direktnom okršaju bore se za ulaz u Premijer ligu. .

TOK MEČA 10. minut - Igra se dosta oprezno, niko ne rizikuje da rano primi pogodak u ovako važnm duelu. 4. minut - Prva prilika na meču. Onoma je probao sa više od 20 metara, ali golman Brentforda bio je siguran. 1. minut - Utakmica je počela SASTAVI foto PrintscreenBitka sa ulogom 200 miliona evra Iako se radi o baražu meču za popunu Premijer lige, ovaj susret ima oznaku najvažnije utakmice u svetu fudbala u čitavoj godini Fulam - Brentford, Vembli, večeras, 20.45.Finalni meč plej-ofa Čempionšipa predstavlja kultni događaj u svetu sporta. Pored novčanog dela, ovaj duel nosi i, naravno, ogroman takmičarski značaj. Cela sezona i svih 46 mečeva, po koliko su odigrali finalisti, staje u 90 minuta. Pobednika meča čeka novčana nagrada iz sno...