Spartak izjednačio u nadoknadi iz penala protiv Kolerajna

NOVI SAD - Spartak iz Subotice igrao je nerešeno 1:1 protiv Kolerajna iz Severne Irske prvi meč prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Utakmica je odigrana na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu,a revanš je sedam dana kasnije u Severnoj Irskoj. Kolerajn je golom Mekolija u 23. minutu poveo 0:1, a Savković, golom iz penala, izjednačio je u 94. minutu.

Tok utakmice:Kraj utakmice95' - GOL!! Savković postiže gol iz penala za Spartak.94' - Jedanaesterac za Spartak, žuti karton za Malena.92' - Treća izmena u Kolerajnu. Umesto Lajonsa u igru ulazi Kirk.90' - Igraće se još 4 minuta.88' - Lajons je zatražio medicinsku pomoć na terenu, slobodan udarac za Spartak, bez opasnosti po gol.86' - Peti korner za Spartak, Kerkez je šutirao pored gola.84' - Izuzetna, ali jalova, inicijativa Subotičana, Irci se b...